Kredi Satın Almak İster misiniz? Satın Al

Organik Hit Programı Nasıl Kullanılır?

Hesap Oluşturma
Programı indirdikten sonra klasör içerisindeki "OrganikHit.exe"'ye tıklayın. Programın açılış sayfası karşınıza çıkacaktır.

"Hesap Oluştur" linkine tıklayın. Açılan pencerede istenilen bilgileri doldurun.

Gönder dedikten sonra karşınıza tekrar giriş sayfası gelecektir.Buradan kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek programı başlatabilirsiniz.

Ana Menü
Programa giriş yaptıktan sonra karşınıza programın kullanım paneli gelecektir.

Başlat butonuna tıklayarak kredi kazanmaya başlayabilirsiniz. Browser da gezilen siteler gizlidir. Alt kısımda toplam kredinizi, bugün kazandığınız krediyi, bugün harcadığınız kredi miktarlarını anlık olarak görebilirsiniz. Programı simge durumuna getirip işlerinize devam etmak istiyorsanız; sağ yukarıdaki x işaretinin hemen yanındaki – simgesine tıklamanız yeterlidir.

Hesabım Bölümü

1-Kelime Ekleme
Ziyaret türü bölümünden öncelikle google arama motorundan mı yoksa direk olarak mı sitenize girileceğini seçiniz.
rogramdaki anahtar kelime bölümüne Google arama sonuçlarında ilk 10 sayfada bulunan bir kelimenizi girin. Url bölümüne sitenizin google arama sonuçlarında adresinin göründüğü gibi girin. (Örneğin: www.organikhit.net ) Girmiş olduğunuz kelimeden saatte almak istediğiniz hit miktarını belirtin (Bu sayı ücretsiz üyelerde 1-100 arasında olabilir). Ekle butonuna bastığınızda girmiş olduğunuz bilgiler doğru ise test bölümünde sitenizi görebilirsiniz. Ve girmiş olduğunuz kelime listeye eklenir. İstediğiniz kadar kelime tanımlayabilirsiniz (Ücretsiz üyelerde 5 adettir). Hesabınızda kredi olduğu müddetçe programınız kapalı dahi olsa siteniz ziyaret edilecektir.

2-Ziyaret Süresi
Standart ziyaret süresini değiştirmediğiniz takdirde siteniz bir ziyaretçi tarafından bir gösterimde 2 dakika süresince gezilecektir. Program önce Google’dan belirtilen kelimeyle arama yapar, siteyi bulur ve alt başlıklarla birlikte siteyi gezer. Bunun karşılığıda sizden 1 kredi eksilir ve siteyi görüntüleyen kullanıcı 0.5 kredi kazanır. Sitenizin ziyaret süresini uzatmak istiyorsanız rastgele butonunu tıklayıp ziyaret süresini 3 ile 20 dk arasında belirleyebilirsiniz (Örn: 3-5, 6-8, 3-10, 7-15 gibi). Bu durumda sistem belirttiğiniz dakikalar arasında rastgele sürelerde sitenize ziyaretçi gönderecektir. Örneğin siteniz 4 dk görüntülenirse sizden 2 kredi düşülecek, sizin sitenizi ziyeret eden kullanıcı 1 kredi kazanacaktır.

Ayarlar
Bu kısımdan istediğiniz an şifrenizi ve e-mailinizi yenisi ile değiştirebilirsiniz.

Kredi Satın Al
Kredi satın al bölümünde bulunan ödeme seçeneklerinden size en uygun olanıyla ödemeyi yapın. Ardından iletişim bölümünden ödeme formunu doldurarak gönderin. Gün içerisinde krediniz hesabınıza yüklenecektir (Formda size ulaşabileceğimiz bir cep telefonu numarasını da yazarsanız iletişimimiz daha kolay olacaktır).

İletişim

Bu bölümden program hakkında görüş ve şikayetlerinizi, ödeme bildirimlerinizi bize ulaştırabilirsiniz. İletişim bilgilerimizi görebilirsiniz.

Yararlı Bilgiler
Hesabım bölümünde girmiş olduğunuz kelime test bölümünde göründüğü halde listeye eklenmemişse internet explorer 8 veya üstü kullanmanız gerekmektedir.
Kumar, adult, şiddet ve terör örgütü propagandası hakkında içerik barındıran siteler eklendiği takdirde kullanıcının hesabı kapatılacaktır. Eğer sitenizin içeriği hakkında tereddütleriniz varsa eklemeden önce lütfen bizimle iletişime geçin.


Ücretsiz Kredi Kazanmak İster misiniz? Programı İndir

© 2015 Organik Hit Tüm hakları saklıdır.